کجی آلت تناسلی

شروع موضوع توسط MehdiAamani ‏9 آوریل 2017 در انجمن اختلالات آلت و پیشابراه جنس مذکر

1. MehdiAamani

MehdiAamani مهدی آرمان

سلام.متاسفانه من یه مشکلی دارم که خجالت میکشم جایی مطرحش کنم و به همین دلیل اصلا دکتر هم نمیتونم برم براش.اما تصمیم گرفتم اینجا مشکلم رو با شما در میون بذارم.من به کجی آلت تناسلی دچارم و این موضوع بعضی موقع ها بدطوری ذهنم رو درگیر میکنه.نمیدونم اصلا خطرناک هست یا نه.ممنون میشم اگه در این مورد اطلاعات دارید به منم انتقال بدید :(

2. Aria_Khoshdel

Aria_Khoshdel آریـــا

کجی آلت تناسلی یعنی انحراف آلت در حالت نعوظ و نه شل. تو حالت نعوظ، خون وارد آلت میشه در همین موقع چون وریدهای آلت بسته میشن خون نمیتونه از آلت خارج بشه و به همین دلیل آلت تو همون حالت نعوظ باقی میمونه. اما کجی آلت موقعی به وجود میاد که یه بخش از بافت توانایی گشاد شدنش رو از دست بده و اون قسمت بدون خون بمونه و در نتیجه آلت به همون سمت متمایل بشه.

MehdiAamani، Peymansport، Bornafard و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Aria_Khoshdel

Aria_Khoshdel آریـــا

اصولا کجی آلت یا مادرزادی و اولیه‌س یا اکتسابی و ثانویه. کجی مادرزادی از کجی اکتسابی بیشتره.
    کلا آلت تناسلی دو جسم غاری در اطراف و یه جسم اسفنجی تو پایین داره. تو کجی مادرزادی یکی از دو جسم غاری اطراف از اون یکی کوچیکتره و باعث میشه که آلت به یه طرف خم بشه. اما تو کجی اکتسابی، عموماً ضربه باعث کجی میشه. یعنی ضربه باعث شکستگی آلت میشه و شکستگی هم باعث کجی. شکستگی یعنی اینکه تو حالت نعوظ، آلت یهویی کج و تا بشه و درد خیلی شدیدی برای مرد به همراه داشته باشه. اگه کجی آلت شما مادرزادیه خیلی مهم نیست و باهاش راه بیاید اما اگه بر اثر ضربه هست حتما به پزشک مراجعه کنید.
    بامهر.

MehdiAamani، Peymansport، Bornafard و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. MohsenMoghadam_67

MohsenMoghadam_67 محسن مقدم

شغل:
    آزاد
    سلام ممکنه بیماری پیرونی داشته باشید.حتما به یه اورولوژیست سر بزنید.

MehdiAamani از این پست تشکر کرده است.
  5. Bornafard

Bornafard Member

شغل:
    کارمند
    درسته.ممکنه پیرونی باشه مخصوصا اگه تو حالت نعوظ درد هم داری.تا خیلی دیر نشده باید درمانش کنی.

6. Peymansport

Peymansport Active Member

سلام. اگه خیلی مشکلتون حاد باشه باید جراحی بشید وگرنه با دارو و تزریق دارو میتونید درمانش کنید.باید برید دکتر و همینطوری دست رو دست نذارید.

به اشتراک بگذارید