کاشت ابرو

شروع موضوع توسط Asemaneabi ‏6 آوریل 2017 در انجمن انجمن های عمومی و اختصاصی

1. Asemaneabi

Asemaneabi Active Member

عزیزان کسی خبر داره کاشت ابرو چه طوریه؟ من ابروهام کم پشته اما نمیدونم ابرو بکارم بهتره یا همون تاتو یا هاشور بهترن؟ تا حالا هیچکدومو امتحان نکردم میترسم یه جیزی از اب دربیاد بدتر از مداد کشیدن!

2. RoyaKmalai

RoyaKmalai Well-Known Member

با توجه به مشکلاتی که توی تاتو کردن ابرو وجود داره ظاهراً کاشت ابرو برای افرادی که ابروهای خیلی کم‌پشتی دارن مناسب‌تر باشه. تاتو کردن ممکنه باعث انتقال بعضی از بیماری‌ها و ایجاد عفونت بشه و علاوه بر این نیاز هست که به صورت مداوم برای ترمیم اون دوباره به تاتوکار مراجعه بشه. اما کاشت ابرو اگرچه هزینه‌ی بیشتری داره اما هم نیازی به ترمیم نداره و هم خیلی طیبعی‌تره و از انتقال بیماری‌ هم در این روش خبری نیست.

ElhamZamani و Simone66 از این پست تشکر کرده اند.
  3. RoyaKmalai

RoyaKmalai Well-Known Member

برای کاشت ابرو از موهای خود فرد استفاده میشه. به این صورت که تعدادی از موهای قسمت‌های مختفل بدن فرد مثل پشت گوش و سر، از ریشه جدا میشن و در ناحیه‌ی ابرو کاشته میشن. مهمترین نکته در مورد اینکه کاشت ابرو با کیفیتی از آب دربیاد مهارت پزشکه. چون پزشک باید بدونه که موهای کدوم قسمت بدن فرد مراجع شباهت بیشتری با موهای ابرو دارن و همینطور باید بدونه این موها رو با چه زاویه‌ای باید در ناحیه‌ی ابرو بکاره که کار طبیعی باشه.

Razieh_R، ElhamZamani و Simone66 از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Simone66

Simone66 Active Member

معمولاً از موهای پشت گوش برای کاشت ابرو استفاده میشه. این موها مثل ابرو نیستن که بعد یه کم بلند شدن خود به خود بریزن. یعنی همینطور بلند میشن و نمیریزن. بنابراین وقتی ابرو میکاری لازمه که به صورت منظم اونا رو کوتاه کنی تا ظاهرشون طبیعی باشه. ولی در کل منم فکر میکنم کاشت ابرو بهتره. تاتو و هاشور اصلا جالب نیستن.

5. ElhamZamani

ElhamZamani الهام زمانی

من تاتو دارم روی ابروهام. روی تاتو هم میشه ابرو کاشت؟

6. Razieh_R

Razieh_R راضیه_رومیانی

آره میشه. خوبیش اینه که موقع کاشت ابرو آدمو بیهوش نمیکنن و تو خودت میتونی ناظر جریان باشی و اگه از جایی ناراضی بودی بگی تا دکتر درستش کنه. اگه طرح تاتوت خوبه میتونی بگی روی همون ابرو بکاره.

به اشتراک بگذارید