چه کسانی نیاز به جراحی بینی دارند؟

شروع موضوع توسط tarahyseo ‏19 فوریه 2018 در انجمن گفتگوی آزاد

 1. tarahyseo

  tarahyseo New Member

  تاریخ عضویت:
  ‏19 دسامبر 2017
  ارسال ها:
  15
  تشکر شده:
  0
  جنسیت:
  زن
  جراحی زیبایی بینی از جراحی‌هایی است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. بسیاری از افراد با جراحی بینی به دنبال زیبا تر کردن صورت خود هستند. بسیاری از افراد از بینی بزرگ خود رنج می‌برند و وجود آن ناراحتی بزرگی برایشان خواهد بود. در این موارد افراد بینی خود را به دست جراحان زیبایی بینی می‌سپارند. جراحان بینی نیز در جراحی بینی تخصص و تجربهٔ کافی را کسب نموده‌اند و هر روز مشتریان خاص خود را جذب میکنند.
  علت های عمل بینی
  اساساً عمل بینی به دو دسته تقسیم می‌شود. دستهٔ اول جراحی‌هایی هستند که از نظر پزشکی برای فرد لازم است و اگر انجام نشود مشکلات جدی ایجاد می‌کند. این دسته از جراحی‌های بینی لازم است و فرد باید با مراجعه به متخصص و پزشک جراح مشکل خود را رفع نماید. اما دستهٔ دوم از جراحی ها، جراحی بینی زیبایی می‌باشد. جراحی بینی زیبایی شامل جراحی‌هایی هستند که فرد به خاطر درد و یا بیماری به پزشک جراح مراجعه نمی‌کند و این عمل بیشتر جنبهٔ زیبایی دارد. در واقع تفاوت اصلی این دو جراحی نیز در این قسمت می‌باشد. امروزه و با تخصصی شدن حرفه ها در هر کدام از این دسته ها متخصصان خاصی پرورش یافته‌اند و آمادهٔ پذیرش و خدمت رسانی به متقاضیان هستند. جراحی بینی جزء عمل‌های سخت نمی‌باشد و ممکن است زمان زیادی نیز نبرد.

  جنبه های غیر ضروری جراحی بینی
  همانطور که گفتیم جراحی زیبایی بینی در دستهٔ دوم جراحی‌های بینی می‌باشد. در واقع افرادی که به این نوع از عمل ها روی می‌آورند در اکثر مواقع به دنبال زیبایی صورت خود می‌باشند. برای مثال فردی که بینی بزرگی دارد، اعتماد به نفس کمی نیز دارد و تصور میکند که ممکن است افراد با دید خوبی به او نگاه نکنند، به همین دلیل نیز این عمل نیاز است. در بیشتر موارد جراحی‌های زیبایی بینی لازم است و جنبهٔ غیرضروری ندارد. در واقع افراد متوجه می‌شوند که بینی نامتناسبی دارند. جراحی‌های زیبایی بینی تاثیری بر روی نفس کشیدن ندارد و افراد می‌توانند در اکثر اوقات چهرهٔ جذاب تری داشته باشند
  متخصصین و جراحان بینی
  همانطور که گفتیم متخصصان و دانش آموختگان زیادی در این زمینه وجود دارند که می‌توانند از پس این گونه از جراحی ها بر بیایند. جراحی‌های بینی از عمل‌های جراحی خاص است که ظرافت زیادی را می‌طلبد. در واقع فردی که اقدام به این عمل می‌کند باید بسیار با دقت باشد و در عمل خود هیچ گونه حواس پرتی بروز ندهند. امروزه متخصصان و جراحان زیبایی بینی بسیار زیاد هستند. اما باید توجه داشت که کیفیت کار همهٔ آن ها یکی نیست و هر کدام خدمات جداگانه ای را ارائه می‌دهند.

  افرادی که به دنبال جراحی‌های زیبایی هستند باید با سابقهٔ جراحان آشنا باشد و بدانند که این جراح مدارک تخصصی خود را از کجا گرفته و تا به حال چند عمل انجام داده است. با دقت به این جزئیات می‌توان یک عمل جراحی بینی خوب داشت و از کار متخصص و جراح نیز راضی بود. بینی به دلیل این که جزو اعضای حساس بدن است و انسان با آن نفس می‌کشد باید برای جراحی آن کار را به متخصص خاص و کاربلدی سپرد
   

به اشتراک بگذارید