نرم افزار مدیریت مطب

شروع موضوع توسط exircmpe ‏12 فوریه 2018 در انجمن انجمن های عمومی و اختصاصی

 1. exircmpe

  exircmpe New Member

  تاریخ عضویت:
  ‏10 فوریه 2018
  ارسال ها:
  2
  تشکر شده:
  0
  جنسیت:
  زن
  چرا اکسیر؟

  نرم افزار مدیریت مطب اکسیر در دو نسخه منشی (بخش پذیرش) و پزشک (بخش ویزیت) به منظور سهولت در کارها و کاهش زمان در مطب توسط تعدادی از بهترین مهندسان و پزشکان طراحی گردیده است.
  اکسیر که با شعار نگرشی متفاوت در مدیریت مطب پا به این عرصه گذاشته است بر این تلاش است که با کاهش خطاهای انسانی و سیستمی کردن تمامی فرآیندهای مطب، مدیریتی آسان را برای تمامی پزشکان به وجود بیاورد.
  بر اساس تخصص پزشکان در این نرم افزار امکاناتی به برنامه اضافه می شود تا بتوانند متناسب با روش های خود به امر طبابت بپردازند.

  جستجو هوشمند

  برنامه کاربردی اکسیر از ویژگی جستجو هوشمند بهره مند است. شما می توانید بر اساس شماره پرونده یا سایر مشخصات فردی از جمله: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن یا موبایل و کدملی جستجو کرده و پرونده مورد نظر را پیدا کنید.

  سرچ هوشمند برنامه مطب اکسیر
  آمار و گزارشات

  گزارش از تعداد پذیرش و ویزیت ها و میزان دریافتی هر روز کاری از ویژگی های حائز اهمیت اکسیر می باشد. همچنین برنامه دارای انواع گزارشات کاربردی و پژوهشی دیگر بوده و خروجی این گزارشات بصورت Print , PDF , Excel , XPS می باشد.

  گزارش در برنامه مطب
  متون آماده

  کارشناسان ما جهت کاهش خطاهای انسانی و جهت سهولت در تکمیل فرم ویزیت بیمار و کاهش خطاهای نوشتاری، امکان استفاده از لیست متون آماده برای تکمیل شرح حال بیمار را فراهم کرده اند که هر پزشک می تواند هریک از این لیست ها را با توجه به نیاز خود شخصی سازی کند.
  لیست آماده در اکسیر
  قلم نوری

  برنامه قابلیت پشتیبانی از تمامی قلم های نوری دارد برای پزشکانی که در هنگام ویزیت تمایل به نوشتن و بایگانی کردن آن را دادند. و ویژگی ماژول قلم اکسیر می توان به دو قسمت بودن آن اشاره نمود که یک نسخه برگ برای پزشک و یک برگ برای نسخه بیمار که قابلیت چاپ نیز دارد.
  قلم نوری در برنامه مطب اکسیر


  اکسیرپلاس

  دانلود نرم افزار مطبhttp://exircmp.com/


  [​IMG]
   

به اشتراک بگذارید