مضرات لوازم آرایشی

شروع موضوع توسط ElhamZamani ‏18 ژوئن 2017 در انجمن آرایش کردن

1. ElhamZamani

ElhamZamani الهام زمانی

سلام. سوالم اینه که آیا واقعا استفاده از لوازم آرایشی ممکنه خطرناک باشه برای سلامتی؟ آخه من خیلی این ور اون ور میشنوم یا میخونم که لوازم آرایشی برای سلامتی خطرناکن. ممنون میشم جوابمو بدید.

2. Maryam_1358

Maryam_1358 مریم رضایی

به نظرم لوازم ارایشی اگه با کیفیت و مرغوب نباشه برای سلامتی ضرر داره. این لوازم ارایشی ای که خیلی ارزون هستن و اغلب تایید شده هم نیستن ممکنه داخل مواد تشکیل دهنده شون چیزایی باشه که مضر باشه مخصوصا اگه اطراف چشم تا دهان باشه

ElhamZamani از این پست تشکر کرده است.
  3. Mina.gorji

Mina.gorji مینا گرجی

تا جایی که بنده میدونم سرب موجود در رژ لب خیلی برای بدن ضرر داره مخصوصا اگه خورده بشه. به همین خاطر خودم همیشه از رژ لبهایی استفاده میکنم که سرب نداشته باشن. بعد علانوه بر این خیلی از مواد آرایشی حساسیت زا هستن به خصوص در نواحی اطراف چشم. به همین خاطر باید خیلی مراقب بود که لوازم مرغوب و اصل تهیه بشه. ولی متاسفانه اغلب لوازم ارایشی اصل خیلی گرون هستن و به همین خاطر اغلب خانوما میرن سراغ لوازم ارایشی ارزون قیمت

4. Razieh_R

Razieh_R راضیه_رومیانی

در مورد رنگ مو میدونم که روش باید نوشته باشه فاقد ppd . ولی کلا به چیزایی که روی محصولات نوشته میشه واقعا نمیشه خیلی اعتماد کرد متسفانه. میشه بعضی اوقات مواد طبیعی رو جایگزین مواد شیمیایی کرد مثلا از حنا و قهوه و بابونه برای رنگ کردن مو استفاده کرد.

5. Maryam_Zavare2020

Maryam_Zavare2020 مریم زواره

شغل:
    شرکت خصوصی
    آره منم زیاد شنیدم در مورد مضرات لوازم ارایشی. چند وقت پیش یه گیف دیدم در مورد مواد شیمیایی ای که داخل لاک هست. انواع و اقسام بیماری ها رو ایجاد میکنه از حساسیت گرفته تا سرطان. به خدا آدم دیگه میترسه حتی لاک بزنه به ناخنش.

6. SamanePakdel

SamanePakdel سمانه پاکدل

شغل:
    آزاد
    نه تنها موادی که روی لب و کنار چشم زده میشه ممکنه مضر باشن بلکه حتی مواد شیمیایی ممکنه از روی پوست هم نفوذ کنن به داخل خون و وارد سیستم بدن بشن و کلی بیماری ایجاد کنن. من که هیچ وقت از این مواد آرایشی استفاده نمیکنم . همینطوری که هستیم خدا ما رو زیبا آفریده.

به اشتراک بگذارید