محبوب ترین های ورزش آبی انفرادی

شروع موضوع توسط pine-pine ‏4 مارس 2018 در انجمن گفتگوی آزاد

 1. pine-pine

  pine-pine New Member

  تاریخ عضویت:
  ‏28 فوریه 2018
  ارسال ها:
  2
  تشکر شده:
  0
  جنسیت:
  مرد
  محبوب ترین های ورزش آبی انفرادی
  بر اساس سلیقه های مختلف افراد به ورزش های انفرادی و گروهی علاقه دارند و یکی از این دو گروه را برای ورزش حرفه ای و یا تفریحی خود دنبال می کنند در این بین ورزش های انفرادی آبی محبوبی هم در دنیا وجود دارد که انجام آنها به وفور در حال افزایش است که ما در ادامه به معرفی تعدادی از این ورزش ها خواهیم پرداخت.

  ورزش شنا
  با توجه به استقبال جهانی مردم از ورزش شنا می توان ورزش شنا را یکی از پرطرفدارترین ورزش های دنیا نام برد که سالانه به تعداد طرفداران آن افروده می شود ورزش شنا با توجه به درخواست متقاضیان به صورت انفرادی خصوصی و گروهی توسط مربیانی ماهر آموزش داده می شود.

  ورزش موج سواری
  موج سواری یکی از ورزش های پرهیجان محسوب می شود که با استفاده از تخته های موج سواری بر فراز موج های دریا و از لابلای امواج انجام می شود. موج سواری یکی از ورزش های مفید، سرگرم کننده و مناسب برای گذراندن اوقات فراقت را تشکیل می دهد.

  موج سواری بادی
  موج سواری بادی، ترکیب شده با فوت و فن و مهارت موج سواری به کمک باد می باشد. تجهیزات به کار گرفته شده در این جا یک تخته‌ موج سواری با بادبانی متصل به یک دکل متحرک می‌باشد. باد سوار باید برای کنترل تخته با موج حرکت کند و هم زمان بادبان را مطابق با جهت باد تنظیم سازد. موج سواری بادی یکی از ورزش‌های آبی سطحی می‌باشد که بسیاری از دوستداران ورزش های آبی را مجذوب خود کرده است .

  جت اسکی سواری
  جت اسکی یک ماشین آبی تک نفره که در حداقل میزان تعریف شده آب قابل استفاده است، جت اسکی سواران اقدام به انجام حرکت های هنرمندانه و ماهرانه ای مانند زیگ زاگ رفتن و یا پریدن از روی سکو مینمایند که علاقمندان بسیاری را به خود جذب کرده است.

  اسکی روی آب
  یکی از رشته های ورزشی پرهیجان و سرعتی آبی را می توان اسکی روی آب معرفی کرد که ورزشکار با استفاده از یک یا دو تخته اسکی که بر روی آب شناور می شود و با استفاده از یک سیم کابل که توسط جت اسکی یا قایق با سرعت بالا کشیده می شود و با هنر نمایی های خاص جذابیت خود را به نمایش می گذارد.
   

به اشتراک بگذارید