لاغری با طب سوزنی

شروع موضوع توسط Ghoroobnarenji ‏16 می 2017 در انجمن طب مکمل

1. Ghoroobnarenji

Ghoroobnarenji Active Member

شغل:
    دانشجو
    سلام. میخواستم بپرسم که کسی میدونه ایا با طب سوزنی میشه وزن کم کرد؟ برادر من وزنش خیلی زیاده و از همون بچگی همین طور بوده و هر راهی رو که امتحان کرده نشده. تازگیا یکی بهش گفته که با طب سوزنی ممکنه مشکلش حل شه. ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید به بنده هم بگید.

2. Leylaomidi

Leylaomidi Active Member

من در مورد تاثیر طب سوزنی روی لاغری چیزی نشنیدم اما کلا میدونم که طب سوزنی واقعا کارایی داره و اینطوری نیست که تبلیغات باشه فقط. کلا من خیلی به طب سنتی اگه زیر دست یه آدم متخصص باشه باور دارم. به نظرم امتحانش کنه بد نیست. الان حتی تو شهرستانها هم مطب طب سوزنی هست.

Ghoroobnarenji و Simasami از این پست تشکر کرده اند.
  3. Mobinadepress

Mobinadepress Active Member

یادمه یکی از دوستای من توی دوران دانشگاه میرفت طب سوزنی برای لاغری. هر هفته میرفت برای یه مدتی اما اون دکتری که پیشش میرفت رژیم غذایی هم بهش داده بود حالا من نمیدونم آیا ایشون صلاحیت دادن رژیم غذایی رو هم داشتن یا نه خیلی خبر ندارم.

Ghoroobnarenji، Simasami و Sepideziba از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. RoyaKmalai

RoyaKmalai Well-Known Member

سلام دوست گرامی
    در مورد تاثیر طب سوزنی بر کاهش وزن و لاغری نظرهای ضد و نقیض زیادی وجود داره. بعضی از کارشناس‌ها میگن که میشه با استفاده از طب سوزنی و تاثیر اون بر سیستم گوارش اشتها رو کم کرد و متابولیسم رو افزایش داد و در نتیجه به تدریج وزن رو پایین آورد. اما برخی دیگه میگن که نتایج آزمایشات ارتباط معنی‌داری بین استفاده از طب سوزنی و کاهش وزن رو نشون نمیدن. اما در هر صورت چیزی که محتمل هست اینه که در صورتی که اضافه وزن برادر شما به خاطر مشکلات گوارشی، مشکلات روانی و از قبیل باشه طب سوزنی میتونه تا حد زیادی عامل ایجاد مشکل رو برطرف کنه و احتمالاً نتیجه‌ی اگر نه مطلوب اما نسبتاً خوبی داشته باشه.

Ghoroobnarenji، Simasami و Sepideziba از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. Sepideziba

Sepideziba Active Member

به نظرم امتحانش ضرر نداره اما حتماً یه متخصص خوب پیدا کنه و حواسش باشه جایی نره که این کارو بلد نباشن. چون طب سوزنی فقط زمانی بی ضرره که زیر نظر یه متخصص انجام بشه وگرنه اینطوری نیست که کلا بی ضرر باشه ها

Ghoroobnarenji و Simasami از این پست تشکر کرده اند.
  6. Simasami

Simasami Active Member

طب سوزنی میتونه اشتها رو کم کنه و مشکلات هورمونی رو هم برطرف میکنه. به نظرم اگه برادرت اول ببینه مشکل اضافه وزنش بخاطر چیه بهتر میتونه از طب سوزنی هم جواب بگیره. چون اون دکتر طب سوزنی اگه بدونه مشکلش از کجاست بهتر میدونه ناحیه ای که باید سوزنا قرار بگیرنو تعیین کنه

Ghoroobnarenji از این پست تشکر کرده است.

به اشتراک بگذارید