برادر دختر مورد علاقه‌م‌ی برادرم معتاده!

شروع موضوع توسط SaraMehri ‏24 آوریل 2017 در انجمن اعتیاد و سوء مصرف داروها والکل

1. SaraMehri

SaraMehri Active Member

شغل:
    دانشجو
    سلام بچه ها. بچه ها برادر من مدتیه که به یه دختر علاقه مند شده و میخواد بره خواستگاریش ولی ظاهراً متاسفانه برادر اون خانوم معتاد هست. ولی خانواده‌ ش کلاً خوبن. پدرش معلم بازنشسته‌ ست و مادرش هم بهیاره. برادرم اولش میگفت که اعتیاد برادر اون خانوم هیچ ربطی به خودش نداره و مشکلی پیش نمیاره ولی من همه ش ناخواسته تو دلش شک انداختم که بالاخره اونم جزئی از خانواده ی اوناست و ممکنه فردا مشکل ساز بشه و از این حرفا. نمیدونم کار درستی کردم یا نه. آخه الان برادرم خیلی اضطراب پیدا کرده و از طرفیم ناراحته که شک افتاده تو دلش برای ازدواج کردن با دختر مورد علاقه ش.

2. Ghoroobnarenji

Ghoroobnarenji Active Member

شغل:
    دانشجو
    باید ببینی حرف دل واقعی برادرت چیه. اگه شک داره باید بشینه با خودش سنگاشو وا بکنه. اگرچه اعتیاد بیماری سختیه و ترکش واقعا همت میخواد اما درد بی درمون که نیست. اگه برادرت واقعا با این موضوع قلبا مشکل نداره و خانواده تون یعنی پدر و مادرت هم مشکلی ندارن من فکر نمیکنم اعتیاد برادر اون خانوم مشکلی توی زندگشون پیش بیاره.

SaraMehri از این پست تشکر کرده است.
  3. Simone66

Simone66 Active Member

ببین به برادرت بگو اگه واقعا مشکلی با این قضیه نداره پا پیش بذاره. چون ممکنه برادر اون خانوم کلا نخواد ترک کنه و با گذشت زمان بدتر و بدترهم بشه. نکنه فرداروزی اگه اون اقا اعتیادش سنگین تر شد برادرت سرکوفت بزنه به همسرش. باید خوب فکراشو بکنه.

4. Keyvankarimi

Keyvankarimi Active Member

به نظرم آدم اگه دختری رو دوست داره برادر اونو هم باید برادر خودش بدونه و به چشم یه بیمار بهش نگاه کنه و تلاش کنه و ترکش بده. اگه نخواست ترک کنه فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد با توجه به اینکه پدر و مادر ایشون ظاهراً افراد تحصیل کرده و خوبی هستن.

5. Akbar_jms

Akbar_jms اکبر جمشیدی

بابا معتاده که مجرم که نیست. کمکش کنین ترک کنه نه اینکه بشه لکه ننگ براتون.

6. Bornafard

Bornafard Member

شغل:
    کارمند
    من اگه خودم باشم دختری که دوستش دارم براش جونم میدم این حرفا چیه. معتاده که باشه. حتی اگه خانواده ش هم خوب نبودن من اگه مطمئن بودم خودش خوب و سالمه باهاش ازدواج میکردم و همه جوره حمایتش میکردم.

به اشتراک بگذارید