اکستنشن مژه

شروع موضوع توسط SamanePakdel ‏27 مارس 2017 در انجمن آرایش کردن

1. SamanePakdel

SamanePakdel سمانه پاکدل

شغل:
    آزاد
    سلام به همگی.
    من مدتی پیش میخواستم مژه‌هام رو اکستنشن کنم اما انقدر مادرم مخالفت کرد که پشیمون شدم. میگفت خیلی ضرر داره و درست نیست که بخاطر زیبایی سلامتیم رو تو خطر بندازم. الانم عروسی یکی از دوستامه و من دوباره به فکر اکستشن مژه افتادم. اما نمیدونم واقعا ضرر داره یا اینکه مادرم داره بیش از اندازه حساسیت نشون میده. کسی اینجا تا حالا اکستنشن کرده؟ ضرری داشته براش؟

Sepehrstar از این پست تشکر کرده است.
  2. RoyaKmalai

RoyaKmalai Well-Known Member

ظاهراً در حال حاضر هر چه مژه‌های یک فرد یه خصوص اگه اون فرد خانوم باشه بلندتر و پرپشت‌تر باشن اون فرد زیباتر به حساب میاد. به همین خاطره که همه انواع و اقسام روش‌ها رو به کار میبرن تا مژه‌هاشون بلندتر باشه. یکی از این روش‌ها هم اکستنشن مژه است. البته در این مورد هم مثل هر مورد دیگه‌ای که بحث منفعت مالی یه عده در میون باشه حرف و حدیث زیاد هست. بعضی‌ها میگن چسب‌هایی که برای اکستنشن به کار میرن احتمال گل‌مژه رو زیاد میکنن و ممکنه باعث ریزش مژه‌های طبیعی هم بشن. اما خب مسلماً این وسط دیگران هم ساکت نمیشینن و میگن این چسب‌ها ضرری برای پوست و چشم نداره و فلان و بهمان. به نظرم نمیشه به نتیجه‌ی قطعی رسید و باید اگه فکر میکنی انقدر مژه‌ی بلند مهمه خطر احتمالی اکستنشن رو هم به جون بخری!

SamanePakdel، Razieh_R و Venus_alone از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Monafarmani

Monafarmani مونا فرمانی

خب هر ماده‌ی شیمیایی ممکنه به چشم اسیب بزنه. مثلا همین ریمل اگه مواد نامرغوب توش باشه باعث اسیب به پلک و چشم و مژه میشه. درسته شاید اکستنشن باعث حساسسیت و آسیب بشه اما خوبیش اینه که میشه اگه با درد و حساسیت مواجه شدی برای برداشتنش اقدام کنی، البته اگه دیر نشده باشه. من هیچ وقت از اکستنشن مژه استفاده نکردم و فکر هم نکنم استفاده کنم. به نظرم همین ظاهر خودم خوبه:rolleyes:

4. Sepehrstar

Sepehrstar سپهر کرمانی

نمیدونم واقعا این چه عاملیه که باعث میشه نه فقط خانم‌ها بلکه آقایون هم تمام هم و غمشون بشه ظاهر و زیباییشون. بعدم آخه با کدوم معیار و ملاک زیبایی؟ کی گفته اگه مژه‌ها بلندتر باشه فرد زیباتره؟!!

5. Venus_alone

Venus_alone Active Member

بعضی افراد هستن که به هر دلیل مژه‌های کم پشتی دارن یا قسمت زیادی از مژه‌هاشون رو از دست دادن. این افراد میتونن به وسیله‌ی متخصص مژه بکارن. اما واقعا اکستنشن یه کار اضافی هست به نظرم. چون اغلب افرادی که اکستنشن میکنن مژه‌های کم‌پشتی ندارن و فقط به خاطر زیبایی بیشتر این کارو میکنن.

SamanePakdel و Razieh_R از این پست تشکر کرده اند.
  6. Razieh_R

Razieh_R راضیه_رومیانی

من از اکستنشن مژه استفاده کردم و مشکلی هم نداشتم. البته برای مدت زیادی نذاشتم که روی پلکم بمونه. ولی توی همون آرایشگاه هم یه خانم قبلش به من گفت که اکستنشن کرده و پلکش ملتهب شده. یه جا هم خوندم که حتی ممکنه باعث عفونت بشه. راستش نمیدونم واقعیتش چیه.

SamanePakdel از این پست تشکر کرده است.

به اشتراک بگذارید