اشتباهات زنان در رابطه‌ی زناشویی

شروع موضوع توسط Venus_alone ‏3 می 2017 در انجمن مباحث عمومی سلامت جنسی

1. Venus_alone

Venus_alone Active Member

سلام. دوستان اونایی که متاهل هستید و تجربه دارید میخوام در مورد این ازتون بپرسم که به نظر شما چه رفتارهایی توی رابطه ی زناشویی رو مردها نمی پسندن و ازش بدشون میاد؟ البته خب همه مردها یه طور نیستن. میدونم. ولی خواستم از تجربیات و نظرات شما بدونم. ممنون

2. ElhamZamani

ElhamZamani الهام زمانی

سلام خب همونطور که گفتی نمیشه گفت کلاً مردا از چی خوششون میاد و از چی خوششون نمیاد. ولی یه سری کارا هست که من فکر میکنم کمتر مردی باشه که خوشش بیاد از همسرش ببینه. البته میگم من دارم در مورد رابطه ی زناشویی حرف میزنم و کاری با روابط دیگه ندارم.
    من فکر میکنم مردها خیلی از آرایش غلیظ و زننده خوششون نمیاد. مخصوصاً اینکه بخوای قبل از رابطه کلی وقت بذاری برا آرایش کردن و باعث شی که همسرت کلافه شه و حوصله ش سر بره و آخرش هم با یه چهره ای مواجه بشه که چهره ی همسرش نیس! بعدم تا جایی که من میدونم مردها خوششون نمیاد همسرشون رفتارهای زننده و مشابه فیلمای غیراخلاقی داشته باشه. البته این معنیش این نیست که مردا از دخترای بی روح و بی احساس خوششون بیاد.

Venus_alone از این پست تشکر کرده است.
  3. Sepideziba

Sepideziba Active Member

یکی از چیزایی که نه تنها مردها بلکه زنها رو هم توی رابطه ممکنه ناراحت کنه اینه که تو با همسرت حرف نزنی در مورد خواسته هات و در نتیجه اون ندونه ک تو دقیقا چی میخوای. بالاخره هر کسی دوس داره به همسرش لذت بده و اگه ببینه نمیتونه این کارُ بکنه چون نمیدونه که همسرش دقیقا چی میخواد خب ناراحت میشه.

4. Yasizandi

Yasizandi Active Member

شغل:
    دانشجو
    . من فکر میکنم کارای اشتباهی که باعث میشه مردها از رابطه جنسی لذت نبرن فقط مربوط به داخل اتاق خواب نیست. مثلاً فک کنین یه خانوم مدام به همسرش احساس بی عرضه بودن بده و اعتماد به نفسشو بگیره. خب معلومه که همسرش این نداشتن اعتماد به نفس رو داخل رخت خوابم همراه خودش داره و تبعا نمیتونه احساس خوبی داشته باشه.

5. Maryam_Zavare2020

Maryam_Zavare2020 مریم زواره

شغل:
    شرکت خصوصی
    من چند بار برا اینکه شوهرم احساس کنه که موفق بوده که منو به ارگاسم برسونه بهش دروغ گفتم. ولی یه بار بالاخره فهمید و خیلی ناراحت شد. البته منم کار اشتباهی کردم گرچه نیتم خیر بود. به نظرم هیچ چی مثل صمیمیت نمیشه. اگه صمیمیت باشه اگه زن یا مرد هرکدوم از چیزی ناراضی باشن به هم میگن و اون یکی هم حالا شاید با کمی ناراحتی قبول میکنه و کم کم همه چی بهتر میشه

Venus_alone و Asemaneabi از این پست تشکر کرده اند.
  6. Asemaneabi

Asemaneabi Active Member

فک کنم مردها از این که احساس کنن همسرشون از رابطه لذت نمیبره و خیلی بی روح و سرده خششون نیاد. به خاطر این یه کم حرارت و انرژیم تو رابطه ی جنسی لازمه.

7. IJOFT

IJOFT New Member

سلام
    مواردی که دوستان گفتن درست است.
    خوندن این مقاله هم می تواند به شما کمک کنه.
    10 اشتباهی رایج زنان در رابطه جنسی، در مورد کارهایی می گه که ممکن یک زن ناخواسته تو رابطه جنسی مرتکب بشه درحالیکه مردها از این رفتارها خوشش نمیاد.

http://daninonline.org/Maghalat-Hamsaryabi/10-eshtebah-zanan-da-rabeteye-jensi/

به اشتراک بگذارید